ASTA Ručná odsávačka oleja 1500ml

ASTA Ručná odsávačka oleja 1500ml

ODSÁVAČKA OLEJA STRIEKAČKA PRUŽINA OLEJ 1,5L ASTA. Určené na pridávanie alebo nasávanie oleja z externých nádrží alebo nádrží v strojoch a zariadeniach. Vrátane flexibilnej hadice. Čerpadlo je užitočné v dielňach a autoservisoch. Aplikácia: Motorový olej Olej do prevodovky ATF Brzdová kvapalina Chladiaca kvapalina Olej do diferenciálu Kvapalina posilňovača riadenia Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou cenou.

kúpiť
Odsávačka oleja ručná 500 ml

Odsávačka oleja ručná 500 ml

Odsávačka oleja ručná 500 ml Ručná odsávačka na olej 500 ml. Určená pre doplňovanie alebo sanie oleja z externých nádrží alebo nádrží v strojoch a zariadeniach.

kúpiť
Odsávačka oleja ručná 500 ml

Odsávačka oleja ručná 500 ml

Odsávačka oleja ručná 500 ml Ručná odsávačka na olej 500 ml. Určená pre doplňovanie alebo sanie oleja z externých nádrží alebo nádrží v strojoch a zariadeniach.

kúpiť
Plnička a odsávačka kvapalín, ručná, 1 l - KS TOOLS 150.9250

Plnička a odsávačka kvapalín, ručná, 1 l - KS TOOLS 150.9250

Manuálna odsávačka a plnička olejov a iných kvapalín, objem 1 liter, s hadičkou, plastová – KSTOOLS 150.9250 Ručná odsávačka a plnička oleja s objemom 1 l na výmenu olejov, brzdové kvapaliny, motorové/prevodové oleje, hydraulické oleje, benzín, motorovú naftu, vykurovací olej, chladiace kvapaliny atď. manuálnych prevodovkách a všade, kde je klasické vypustenie a doliatie oleja problematické. Odsávačka má priehľadné telo z odolného plastu, vďaka ktorému môžete posúdiť stav starého oleja a sledovať jeho mno

kúpiť
Pumpa ručná na olej, priehľadná 0.5 l - Quatros QS18003

Pumpa ručná na olej, priehľadná 0.5 l - Quatros QS18003

Pumpa ručná, odsávačka, plnička na olej- priehľadná 0.5 L Maznice na olej, olejnice priehľadná na výmenu oleja. Určená na odsávanie a vtláčanie oleja v ťažko dostupných miestach ako je napr. Prevodovka.Transparentné ukazovateľ stavu oleja.

kúpiť
Pneumatické plnička a odsávačka oleja ATF do automatických prevodoviek, s adaptérmi (Pneumatické plnička a odsávačka oleja ATF do automatických prevodoviek, s adaptérmi)

Pneumatické plnička a odsávačka oleja ATF do automatických prevodoviek, s adaptérmi (Pneumatické plnička a odsávačka oleja ATF do automatických prevodoviek, s adaptérmi)

Pneumatické odsávačka a plnička oleja ATF v automatických prevodovkách ASTA A-13ED10L Prístroj určený k rýchlemu, pohodlnému a čistému vyprázdnenie a naplnenie automatických a mechanických prevodoviek, diferenciálov a ďalších zariadení. Pre vytvorenie podtlaku je nutné vytiahnuť pretlakový ventil a namiesto neho namontovať trysku, ktorá je naskrutkovaná na tele nádoby. V sade je 13 adaptérov pre najbežnejšie vozidlá. Objem: 10 litrov Pracovný tlak: 0 - 2,07 bar (0 - 30 psi) Rozmer rýchlospojky na stl

kúpiť
Sada na testovanie tlaku oleja, ASTA TIT-020 (OIL  PRESSURE  TEST KIT (ASTA TIT-020))

Sada na testovanie tlaku oleja, ASTA TIT-020 (OIL PRESSURE TEST KIT (ASTA TIT-020))

na kontrolu tlaku oleja určená na testovanie tlaku v okolí olejového filtra v osobných automobiloch a dodávkach adaptéry zahrnuté v súprave sú vhodné pre väčšinu motorov rozsah manometra 0 - 100 psi ASTA TIT-020

kúpiť
Pneumatická odsávačka vyjazdeného oleja s priehľadnou nádobkou (30 l) - HC-3027 ()

Pneumatická odsávačka vyjazdeného oleja s priehľadnou nádobkou (30 l) - HC-3027 ()

Pojazdná odsávačka vyjazdeného / opotrebovaného oleja najnovšej generácie má zásobník 30 l. Pripája sa rýchlospojkou na stlačený vzduch 8-10 bar, v zásobníku sa vytvorí podtlak a potom možno už bez trvalého napojenia na stlačený vzduch odsávať cez pružnú hadicu s pripojenou niektorou zo šiestich odsávacích sond 1,5 až 2,0 l / min. Odsávačka je opatrená priehľadnou kontrolnou a odmernou nádobkou s objemom 10 l. Rýchlosť odsávanie oleja činí 6,5 l / min. Pozn. farba červená alebo šedá podľa aktuálnej dodáv

kúpiť
Lievik a adaptéry na plnenie oleja, ASTA A-8FUN (OIL FUNNEL AND ADAPTER SET (ASTA A-8FUN))

Lievik a adaptéry na plnenie oleja, ASTA A-8FUN (OIL FUNNEL AND ADAPTER SET (ASTA A-8FUN))

na plnenie motorového oleja na ťažko dostupných miestach plniaceho hrdla pomocou lievika, ramena a adaptéra namontovaného na mieste uzáveru plniaceho otvoru oleja použitím sady sa zabráni rozliatiu oleja alebo znečisteniu krytu

kúpiť
Vaňa na odkvapkávanie oleja, pre nákladné vozidlá a prívesy, 3 l, ASTA A-9004TR (TRUCK & TRAILER OIL DRAIN PAN, 3 L (ASTA A-9004TR))

Vaňa na odkvapkávanie oleja, pre nákladné vozidlá a prívesy, 3 l, ASTA A-9004TR (TRUCK & TRAILER OIL DRAIN PAN, 3 L (ASTA A-9004TR))

zabraňuje znečisteniu ráfika a vyliatiu oleja z náboja na zem po odskrutkovaní matíc na ráfiky nákladných vozidiel 13-3/4 a väčšie bočný otvor pre ľahšie vyprázdňovanie nádoby a zabránenie rozliatiu oleja vyrobený z polypropylénu,

kúpiť
Zátky na olejové výpuste, plastové, pre BMW, 10 dielov, ASTA A-ODB (PLASTIC OIL DRAIN PLUG SET, FOR BMW, 10 PCS. (ASTA A-ODB))

Zátky na olejové výpuste, plastové, pre BMW, 10 dielov, ASTA A-ODB (PLASTIC OIL DRAIN PLUG SET, FOR BMW, 10 PCS. (ASTA A-ODB))

náhradná plastová vypúšťacia zátka oleja pre vozidlá BMW závit M24 x 1,5 mm neprekračujte 8 Nm výrobca odporúča výmenu zátky pri každej výmene oleja ako OEM 11137605018 ASTA A-ODB

kúpiť
Odsávačka - UNI 9l

Odsávačka - UNI 9l

Univerzálna ručná odsávačka oleja a iných kvapalín - UNI 9l Odsávačku je možné použiť pre extrahovanie rôznych druhov nehorľavých kvapalín. Princíp je založený na manuálnom odsávanie pomocou ručnej pumpy. Technické dáta: Pracovný tlak: 0-170 PSI / 0-11,9 BAR Prívod vzduchu: 1/4" (6,4 mm) Kapacita: 9 litrov Spotreba vzduchu: 5 CFM Dĺžka hadice od pumpy k motoru: 220 cm Balenie: 1 ks

kúpiť
Zátky na olejové výpuste, plastové, pre Mercedes, 10 dielov, ASTA A-DPM (PLASTIC OIL DRAIN PLUG SET, FOR MERCEDES, 10 PCS. (ASTA A-DPM))

Zátky na olejové výpuste, plastové, pre Mercedes, 10 dielov, ASTA A-DPM (PLASTIC OIL DRAIN PLUG SET, FOR MERCEDES, 10 PCS. (ASTA A-DPM))

pre MERCEDES-BENZ plastová vypúšťacia skrutka oleja by mala byť vymenená za novú pri každej výmene oleja ako OEM A 002 990 2017, A0029902017 ASTA A-DPM

kúpiť
Pojazdná odsávačka, pneumatické nádoba na opotrebovaný olej, objem 76 litrov - HC-2190

Pojazdná odsávačka, pneumatické nádoba na opotrebovaný olej, objem 76 litrov - HC-2190

Olejová odsávačka s odmerným valcom HC-2190 Pojazdná odsávačka vyjazdených olejov so zásobníkom s objemom 76 litrov as odmerným valcom - zásobník: 76 ls indikátorom hladiny oleja - odmerný valec: 9l sa stupnicu pre meranie množstva oleja - rýchlosť odsávanie oleja: 6,5 l / min - teplota oleja: 40-60 ° C - stlačený vzduch pre vyprázdnenie zásobníka: 0,6-0,8 bar - hmotnosť: 20 kg - natlakovanie cez rýchlospojku (1/4 ) stlačeným vzduchom 6-8 bar Po natlakovaní sa v zásobníku vytvorí podtlak, vďaka

kúpiť
Adaptéry pre plničku oleja ATF do automatických prevodoviek, 20 ks - ASTA

Adaptéry pre plničku oleja ATF do automatických prevodoviek, 20 ks - ASTA

Adaptéry pre pripojenie pneumatické ručné plničky oleja na prevodovky, sada 20 dielov - ASTA A-ATF13 Určené ako náhradný diel či príslušenstvo pre plniace systémy ASTA A-TRA75UPG20 (popr. Starší model A-TRA75UPG). Dodávané v plastovej kazete, každý diel má svoje presne určené a označené miesto.

kúpiť
Pneumatická plnička oleja ATF do automatických prevodoviek, 7.5 litra, 20 adaptérov (Pneumatická plnička oleja ATF do automatických prevodoviek, 7.5 litra, 20 adaptérov)

Pneumatická plnička oleja ATF do automatických prevodoviek, 7.5 litra, 20 adaptérov (Pneumatická plnička oleja ATF do automatických prevodoviek, 7.5 litra, 20 adaptérov)

Pneumatický ručný plniaci systém (tzv. Pneumatická ručná plnička) oleja do prevodoviek s 20 rôznymi adaptérmi a ručným pákovým čerpadlom - ASTA A-TRA75UPG20 Určené pre automatické aj manuálne prevodovky a diferenciály - k plnenie aj odsávanie oleja. Pre drvivú väčšinu obvyklých i menej častých vozidiel na našich cestách. Objem nádrže: 7,5 litra. Dĺžka plniacej hadice: 1,6 metra. Maximálna viskozita oleja: SAE 140 Pozor! Nepoužívať na rozpúšťadlá, benzín, naftu, riedidlá, kyseliny a podobné kvapaliny!

kúpiť