Lekáreň Veronika s.r.o.

lekaren,lieky,chripka,prechladnutie,kozmetika,bioderma,kasel,paralen,panadol,coldrex,veronika

nakupovať

Panadol extra novum 24 tbl (ŠUKL: C25638)

Obsah: 30 tabliet   Charakteristika: Panadol Extra je vhodný pre pacientov trpiacich bolesťami hlavy, migrénou, bolesťami chrbta, zubov, reumatickými alebo svalovými bolesťami a bolesťami pri menštruácii. Panadol Extra tiež prináša úľavu pri chrípke, prec

  • Cena: 3.20 Eur
kúpiť

Nurofen sirup pre deti jahoda 100ml (ŠUKL: C45451)

Obsah: 100ml   Charakteristika: Nurofen patrí medzi lieky označené ako analgetiká, antipyretiká, nesteroidné antireumatiká (na tlmenie zápalu, bolesti a horúčky). Obsahuje liečivú látku ibuprofén, ktorá tíši bolesť, má protizápalové účinky a znižuje zvýše

  • Cena: 4.50 Eur
kúpiť

Panadol ultra 12tbl (ŠUKL: C95599)

Obsah: 12 tabliet   Charakteristika: Je analgetikum určené na tlmenie stredne silnej až silnej bolesti. Tablety sú odporučené na liečbu väčšiny bolestivých stavov ako sú reumatické bolesti, bolesti chrbtice a lumbago, bolesti pri poranení kostí a kĺbov, b

  • Cena: 3.75 Eur
kúpiť

Nurofen StopGrip 24 x 200 (ŠUKL:C87179)

Obsah: 12 pastiliek   Charakteristika: Nurofen Stopgrip obsahuje dve liečivá, ktoré prinášajú úľavu od všetkých hlavných príznakov chrípky a nachladnutia. Nurofen Stopgrip uvoľňuje upchatý nos a dutiny, pomáha pri nádche, prináša úľavu od bolestí svalov a

  • Cena: 6.80 Eur
kúpiť

Panadol baby 125mg 10sup (ŠUKL: C26985)

Obsah: 10 čapíkov   Charakteristika: Panadol Baby čapky obsahujú paracetamol, osvedčený liek proti horúčke a bolesti u detí.   Zloženie: Paracetamolum 125 mg   Dávkovanie: Deťom s telesnou hmotnosťou 9-14 kg 1supp 4x denne v časových odstupoch najmenej 6

  • Cena: 1.85 Eur
kúpiť

Panadol Novum 500 mg 24 tbl (ŠUKL: C57476)

Indikácie: Panadol Novum 500 mg je určený na zmiernenie miernej až stredne silnej bolesti, napr. pri bolesti hlavy, migréne, bolesti chrbta, zubov, bolesti pri menštruácii. Panadol Novum 500 mg prináša úľavu pri nepríjemných príznakoch chrípky a prechladn

  • Cena: 1.60 Eur
kúpiť

Tantumgrip pomaranč 10 vreciek - MAX.OBER 1 BAL

Písomná informácia pre používateľa TANTUMGRIP 600 mg/10 mg prášok na perorálny roztok s pomarančovou príchuťou paracetamol, fenylefríniumchlorid   Pozorne si prečítajte celú písomnú informáciu predtým, ako začnete užívať tento liek, pretože obsahuje pre v

  • Cena: 6.00 Eur
kúpiť

Tantumgrip citrón 10 vreciek - MAX.OBER 1 BAL (ŠUKL:C3191C)

Písomná informácia pre používateľa TANTUMGRIP 600 mg/10 mg prášok na perorálny roztok s citrónovou príchuťou paracetamol, fenylefríniumchlorid   Pozorne si prečítajte celú písomnú informáciu predtým, ako začnete užívať tento liek, pretože obsahuje pre vás

  • Cena: 6.63 Eur
kúpiť

Coldrex GRIP PLUS Kašeľ s príchuťou citrónu a mentolu, 10 vreciek - MAX.OBER 1 BAL

Prášok na perorálny roztok Prvý horúci nápoj na prechladnutie, chrípku aj vlhký kašeľ. Kedy použiť: Horúčka Bolesť hlavy Bolesť v hrdle Upchatý nos Bolesť svalov a kĺbov Zápal vedľajších nosových dutín Vlhký kašeľ Liečivá: Paracetamol 500 mg fenylefrín

  • Cena: 8.50 Eur
kúpiť

PARALEN GRIP horúci nápoj echinacea a šípky, plo por 500 mg/10 mg, 1x12 vrecúšok- MAX.OBER 1 BAL

Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefríniumchlorid, ktorý uvoľňuje dýchacie cesty. Používa sa na zmiernenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti

  • Cena: 7.34 Eur
kúpiť

PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor ,plo por 500 mg/10 mg, 1x12 vrecúšok - MAX.OBER 1 BAL

Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefríniumchlorid, ktorý uvoľňuje dýchacie cesty. Používa sa na zmiernenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti

  • Cena: 7.34 Eur
kúpiť

PARALEN GRIP horúci nápoj citrón 650 mg/10 mg plu por 1x12 vrecúšok - MAX.OBER 1 BAL

Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefríniumchloridu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefríniumchlorid uvoľňuje dýchacie cesty. Liek je určený na odstránenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, boles

  • Cena: 7.34 Eur
kúpiť

Coldrex Maxgrip Lesné ovocie plo.por.10 - MAX.OBER 1 BAL x 7,6 g

Popis produktu COLDREX MAXGRIP LESNÉ OVOCIE 10 vrecúšok Tento horúci nápoj, ktorý bol navrhnutý na rýchlu úľavu od príznakov prechladnutia a chrípky, obsahuje známu látku proti bolesti paracetamol, a tiež dekongescens fenylefrín-hydrochlorid. Paracetamol

  • Cena: 8.50 Eur
kúpiť

Paralen 500 supp.5 x 500mg (ŠUKL:C26419)

Paralen 500 supp.5 x 500mg I Tlmí bolesť, znižuje horúčku, pomáha pri chrípke PARALEN 500 SUP (paracetamolum) čapíky   Držiteľ rozhodnutia o registrácii       Zentiva k.s., Praha, Česká republika   Zloženie lieku Liečivo: paracetamolum (paracetamol)

  • Cena: 1.68 Eur
kúpiť

Fenistil gel.der.1 x 30 g (ŠUKL:C26253)

Popis produktu Písomná informácia pre používateľa Fenistil 0,1 % dermálny gél dimetindénmaleinát Pozorne si prečítajte celú písomnú informáciu predtým, ako začnete používaťtento liek,pretože obsahuje pre vás dôležité informácie. Vždy používajte tento lie

  • Cena: 7.00 Eur
kúpiť