Tréningové pomôcky pre hráčov a trénerov - Sportsnet

Tréningové pomôcky pre hráčov a trénerov.

nakupovať
MPS florbalový set BOOMERANG TEAM-GOAL black Dĺžka: 95cm, Ohyb: 9L/3P

MPS florbalový set BOOMERANG TEAM-GOAL black - Špeciálny florbalový set určený pre základné i stredné školy, školské kluby a Centrá voľného času. Set obsahuje 2 ks florbalové skladacie bránky, 12 ks hokejok MPS Boomerang, 10 ks Florbalových loptičiek MPS DOBA DODANIA SETU 2-4 PRACOVNÉ DNI

MPS brankársky florbalový set s bránkami Farba: Modrá, Veľkosť: M

MPS brankársky florbalový set obsahuje florbalové bránky MPS  zápasových rozmerov +  brankársky florbalový set určený pre amatérskych brankárov a školy, ktorý potrebujú funkčnú výstroj za dobrú cenu.   DOBA DODANIA 2-4 pracovné dni

Florbalová hokejka ACCUFLI AirTek A100 Teal Dĺžka: 100cm, Ohyb: Pravá

Florbalová hokejka Accufli AirTek A100 Teal. Je dobre navrhnutá, precízne vyrobená a testovaná. Ponúka zväčšenú zónu pre presnosť strely, trvanlivosť, rovnováhu, atraktívny dizajn. Doba dodania 2-4 pracovné dni

• Cena: 21.90 Eur