GARLANDO kvalitný stolný futbal

kvalitný stolný futbal Garlando - komerčné stoly na mince, domáci, tréningový aj turnajový stolný futbal, komplet príslušenstvo a náhradné diely.

Zaradenie: Šport

Tovar

Stránky: [1]      «      2   |   3   |   4   |   5      »      [94]
Set šípky Winmau APOCALYPSE 2216 18g  soft Brass

Set šípky Winmau APOCALYPSE 2216 18g soft Brass

Rešpekt vzbudzujúce čierne matné prevedenie s optimalizovaným gripom - šípkový set Winmau APOCALYPSETento set je určený pre začiatočníkov a amatérov na rekreačnú hru. Blíži sa deň zúčtovania! Už na pohľad nezameniteľné šípky, ich

Cena: 7.50 Eur

kúpiť | zobraziť viac

Set šípky Winmau NEUTRON 2231 16g soft Brass

Značkový set za skvelú cenu - šípkový set Winmau NEUTRON Tento set je určený pre začiatočníkov a amatérov na rekreačnú hru. - nylonové flexibilné násadky- telo prevedenie BRASS- letky Mega Standard Flights- plastový hrot Model a prevedenie

Cena: 5.60 Eur

Set šípky Winmau NEUTRON 2233 16g soft Brass

Set šípky Winmau APOCALYPSE 2213 18g  soft Brass

Set šípky Winmau APOCALYPSE 2213 18g soft Brass

Letky na šípky mix 1x sada 3ks AKCIA

Štandartné náhradné letky 3ks. MIX. Posielame náhodne z vyobrazených druhov. Výborná cena.Možnosť objednať aj cenovo zvýhodnené balenie:MIX 10ks sada - 4,00€  (0,40€ za sadu) MIX 20ks sada - 7,60€  (0,38€ za sadu) MIX 50ks sada - 15€

Cena: 0.45 Eur

Elastická trojprstová biliardová rukavica Dynamic.

Elastická trojprstová biliardová rukavica Dynamic. modrá Veľmi oblúbený stôl, práve pre jeho jednoduchý ale napriek tomu atraktívny vzhľad, vyrába sa veľmi často so zníženými bočnicami. Možnosť výberu z viacerých

Cena: 5.90 Eur

Stolný futbal GARLANDO Olympic Silver LONG - AKCIA

GARLANDO OLYMPIC - najznámejší komerčný stolný futbal na predaj - pre komerčné využitie s originálnym LED osvetlením od firmy Garlando, LONG - dlhá hracia plocha (pretáčavý brankár), mechanický vhadzovač na mince, alebo žetóny. Odolný,

Cena: 1 029.00 Eur

2x Bránka GARLANDO KICK & RUSH 215x152 cm (dve skladacie bránky, stredná veľkosť, ľahká montáž)

DOPRAVA ZADARMO. GARLANDO KICK & RUSH, dve futbalové bránky sada Sada dvoch futbalových bránok so všetkým, čo potrebujete pre vzrušujúce zápasy. Stačí si priniesť len svoju loptu. Bránky strednej veľkosti pre deti aj pre dospelých

Cena: 114.90 Eur

Stolný futbal GARLANDO F-100

GARLANDO F-100 stolný futbal vhodný pre rodinnú zábavu, kvalita za výhodnú cenu, nerozbitný hráči. ZDARMA- 1x korková loptička 1x turnajová loptička Stolný futbal elegantného tvaru s povrchom vo farbe čerešňového dreva, ktorý sa hodí do

Cena: 368.00 Eur

Cyberdine TURNIER - turnajové šípky (šípkový automat, elektronický vhadzovač, vyše 1200 kombinácií)

Spoľahlivý šípkový automat CYBERDINE, určený aj na turnaje, viac ako 1200 herných kombinacií, elektronický vhadzovač. AKCIOVÁ CENA Cyberdine TURNIER poskytuje maximálny pôžitok ze hry. Šípky majú kvalitný, odolný terč a dobre čitateľný LED

Cena: 2 090.00 Eur

Gumový mantinel na biliardový stôl Buffalo K66 92cm pre 7ft

Gumenný mantinel na 7 stopový biliardový stôl, dĺžka 92cm. 1ks - profil K66   Pri výmene všetkých kusov mantinelov na biliarde je potrebné objednať 6ks. Veľmi oblúbený stôl, práve pre jeho jednoduchý ale napriek tomu atraktívny

Cena: 8.50 Eur

Pokrový stôl Buffalo Table High 208 X TOP AKCIA 239,90 pre 9 hráčov

Pre 9 hráčov s držiakmi nápojov a stojanom na čipy pre dealera - Pokrový stôl Buffalo Table High čiernyStôl pre rekreačných hráčov, ideálny do rodiny a pre zábavu s priateľmi. - skvelá cena a prevedenie - ideálny až pre 9 hráčov- držiaky

Cena: 239.90 Eur

Domáci vzdušný hokej Buffalo Disc-on Airhockey 7ft

Elektronické počítadlo, spevnená konštrukcia, hliníkové lišty - domáci vzdušný hokej Buffalo Disc-on Airhockey 7ft Hrací stôl Disc-on 7ft je jedným z najpevnejších vo svojej kategórii, má elektronické počítadlo, spevnené lišty aby sa

Cena: 449.90 Eur

Buffalo Dominator Airhockey 7ft

Zabudované elektronické počítadlo, spevnená konštrukcia - domáci vzdušný hokej Buffalo Dominator Airhockey 7ft Hrací stôl Dominator 7ft je jedným z najpevnejších vo svojej kategórii, má zabudované elektronické počítadlo, spevnené lišty aby

Cena: 399.00 Eur

Buffalo Astrodisc Airhockey 6ft

Buffalo Astrodisc Airhockey 6ft Hrací stôl vo futuristickom dizajne sa vhľadom výrazne odlišuje od bežných stolov, je vhodný pre celú rodinu a pre rekreačné využitie. Svojimi rozmermi a parametrami je vhodný na plnohodnotné rekreačné

Cena: 289.00 Eur